+38 (057) 782 82 12

  

Передзвоніть мені

Пн-Пт 9:00-18:00

Допомога у виборі програмного забезпечення для бізнесу

Не раз зустрічалися з ситуацією, коли наші клієнти хотіли купити певне програмне забезпечення, але через незнання всіх ліцензійних умов, вибирали варіант в кілька разів дорожче, ніж того потрібно.

Була і зворотна ситуація - вибір ПЗ здійснювався за принципом «що дешевше», і купувалися ліцензії, які не можна використовувати в комерційній діяльності. А це обіцяє шалені штрафи (ось тут у нас про це цікава стаття):

  • громадянська відповідальність - відшкодування збитку від використання неліцензійного програмного забезпечення за ринковою оцінкою;
  • адміністративна відповідальність - штраф до 3400,00 грн. і конфіскація носіїв з неліцензійним ПЗ;
  • кримінальна відповідальність - штраф до 51000,00 грн. або виправні роботи до 2-х років або позбавлення волі до 6 років + конфіскація носіїв з неліцензійним ПЗ.

Консультації для комерційних і державних організацій

Взагалі, складно уявити, що, наприклад, верстат ЧПК купуєься лишень по параметру «ціна», але ж програмне забезпечення - ОС, антивірусні програми текстові або графічні редактори часто вибирають тільки за такими характеристиками.

Уявімо, нам потрібен т.зв. «Базовий» комплект на один ПК: операційна система Windows, текстовий редактор і табличний процесор (під цими страшними словами зазвичай ховається Word і Excel), ну і антивірус, само собою. Ніяких серверів, інтеграції, спеціалізованих програм, тільки база для комфортної роботи на одному ПК. Вилка цін може бути від ~ 4 000 до 20 000 грн (само собою, ми говоримо тільки про «чистих ліцензіях»).

Консультація ПО для бізнесу

Як скласти оптимальний бюджет на ПЗ

Насамперед потрібно визначити, що потрібно для конкретного ПК: для бухгалтера буде один список, а для, скажімо, дизайнера - інший. Після складаємо мінімальний список необхідного програмного забезпечення. Тепер потрібно уточнити всі ліцензовані умови і нюанси. Наприклад, той же ОС. Що вибираємо, ESD, FPP або OLP, домашню або професійну (домашню можна використовувати в комерції).

Визначилися. Тепер моніторимо ринок і уважно дивимося на вартість - якщо ціна підозріло низька, то, швидше за все, там щось нечисто. Ліцензія може бути і офіційна, але вона з Індії - це не підходить. Не забуваємо про штрафи.

Якщо штат у вас не статичний, можна подивитися в сторону підписок. Вкрай зручно, якщо, наприклад співробітник пішов і ПК простоює просто відключити підписку і радіти.

З антивірусами все ще складніше, це тема цілої статті.
 

А можна якось по-іншому?

Звичайно, можливо. Якщо є сумніви або у вас немає часу і бажання в цьому розбиратися - телефонуйте нам. Безкоштовна консультація та повний супровід при купівлі у нас гарантовано.

Ми не будемо намагатися продати вам те, що «дорожче», тільки те, що вам дійсно необхідно, і є точкою оптимуму на осях ціна-функціонал.

Крім іншого, вам не потрібно буде ламати голову і переживати: а чи дійсно ці ліцензії справжні, а не потраплю я на штраф (вони у нас в країні кусючі), а чи дійсно мої компи захищені і т.д. У нас є всі необхідні сертифікати і підтвердження, тому ми можемо з упевненістю гарантувати, що у вас не буде таких проблем і ви будете, як то кажуть, спати спокійно.

Мало не забули, для наших постійних клієнтів діє дуже приємна система знижок