+38 (057) 782 82 12

  

Передзвоніть мені

Пн-Пт 9:00-18:00

Dragonframe 4 Software

На сторінку:
Сортування:
Dragonframe 4 Software
В наявності

14276 грн

Dragonframe 4 Software
Dragonframe 4 Software

Dragonframe - це програма для анімації руху. Він використовувався для створення декількох повнометражних кінофільмів, в тому числі «Дісней», «Франкенвіні» і «Кораліна Лайки», «Бокстролли» і «Паранорман», а також в телевізійному шоу «зупинити рух» «Шон-вівця». Він також використовувався для зйомки стоп-сцен в живих бойовиках, включаючи сцену в «Зоряних війнах: Пробудження сили».

Dragonframe 4 - програма для анімації стоп-кадрів для macOS, Windows і Linux.

Програмне забезпечення поставляється у вигляді цифрової завантаження, тому ви можете відразу приступити до роботи. (Замовлення студентів повинні бути затверджені до того, як ви отримаєте ліцензію.)

Що чекає після покупки цього товару на нашому сайті:

  •          Ви отримаєте серійний номер в свою електрону пошту.
  •          Використовуйте цей серійний номер для активації програмного забезпечення.

Ви можете активувати програмне забезпечення на одному комп'ютері для кожної придбаної вами ліцензії. Ви також можете активувати одну ліцензію на другому комп'ютері, якщо Dragonframe не використовуватиметься на обох комп'ютерах одночасно.

Dragonframe спочатку розроблявся братами Джеймі і Дьямі калир, коли вони створювали рекламний ролик для United Airlines під назвою «Дракон». Пізніше він був перетворений в комерційний продукт, який продається DZED Systems.

У 2014 році Dragonframe отримав нагороду Ub Iwerks на щорічній премії Annie.