+38 (057) 782 82 12

  

Перезвоните мне

Пн-Пт 9:00-18:00

AnyDesk

На страницу:
Сортировка:
Новинка
AnyDesk Advanced
В наличии

41207 грн

AnyDesk Advanced
Новинка
AnyDesk Solo
В наличии

7795 грн

AnyDesk Solo
Новинка
AnyDesk Standard
В наличии

15674 грн

AnyDesk Standard
AnyDesk

Високопродуктивний віддалений робочий стіл з низьким рівнем затримок

Безпрецедентні показники
Низька затримка, швидка передача даних, частота кадрів 60 к/с: ми знаємо, наскільки це важливо при роботі на віддаленому робочому столі. Ось чому наш інноваційний кодек DeskRT гарантує низький рівень затримки навіть при високій роздільній здатності екрану або пропускній здатності до 100 кБ/с.

Мультиплатформенна підтримка
AnyDesk працює на різних платформах та операційних системах: Windows, Linux, Free BSD, Mac OS, iOS та Android, і ми не беремо додаткової плати за мобільні додатки.

Створено для безпеки
Ваша безпека вбудована в AnyDesk з першого дня. Ми використовуємо стандартну для банківської галузі технологію TLS 1.2 для забезпечення захисту вашого комп'ютера від несанкціонованого доступу та асиметричне шифрування RSA 2048 для перевірки кожного з'єднання. Крім того, наші сервери використовують телекомунікаційну технологію Erlang для максимальної надійності.

Створений для професіоналів, улюблений усіма
AnyDesk був спроектований і розроблений з урахуванням потреб ІТ-спеціалістів, пропонуючи неперевершений сервіс для тих, кому потрібен швидкий, ефективний і надійний віддалений доступ. AnyDesk також є практичним і абсолютно безкоштовним рішенням для домашніх користувачів.

Він росте разом з вами
Зі зростанням команд змінюються їхні потреби, а разом з ними і програмне забезпечення, яке вони використовують. AnyDesk дозволяє починати з малого і швидко масштабуватися, за розумними цінами для команд будь-якого розміру.