+38 (057) 782 82 12

  

Передзвоніть мені

Пн-Пт 9:00-18:00

Купити ліцензію Zoom

На сторінку:
Сортування:
Купити ліцензію Zoom

На даний момент все більше компаній купує підписку на Zoom. Zoom побудував свою комунікаційну платформу з нуля використовуючи хмарні технології. На відміну від застарілих рішень, архітектура Zoom забезпечує масштабовану і надійну роботу з відео, голосом і змістом, щоб підтримати дійсно спільну та адаптивну роботу.

Zoom об'єднує всі, що вам потрібно, в одну дуже просту платформу за допомогою якої можна проводити як зустрічі один на один, так і масштабні конференції. Первинно, заради чого купують рішення від Zoom - це безпроблемне, безперебійне проведення зустрічей незалежно від потужності машини.

Після покупки Zoom (виходячи з офіційної статистики) в більшості компаній використання відеоконференцій збільшилася на 85%, а VoIP використовується в 6 разів більше, ніж телефонія, відповідно співробітники працюють більш продуктивно, а компанії заощаджують гроші.

Безумовні плюси покупки Zoom

1. Простота: Zoom легко купити, розгорнути, управляти, використовувати і масштабувати.

2. Універсальність: Zoom працює з будь-якою платформою, програмним забезпеченням та обладнанням.

3. Вартість. Zoom доступний, зі стабільною ціною підписки і з прозорим ліцензуванням.

Трохи фактів:
● NPS (індекс споживчої лояльності) більше 70

● більше 8 мільярдів хвилин на місяць

● Глобальні корпоративні клієнти: Walmart, HSBC, Deloitte, 21st Century Fox, LinkedIn

Most IT - офіційні партнери Zoom

Якщо ви хочете придбати будь-яке рішення, яке стосується Zoom Video Communications inc., Ви можете звернутися за допомогою і консультацією до нас, як до офіційних партнерів. Також у нас діють знижки для освітніх та неприбуткових організацій. При великих замовленнях передбачені знижки. Дзвоніть прямо зараз!